13 Międzynarodowe Targi Opakowań - Spotkajmy się na stoisku B26a.

 Planujecie Państwo pojawić się na 13 edycji targów opakowań w Warszawie? W takim razie będziemy mieli okazję się spotkać. Przedstawiciele PC Print będą czekać na Państwa na stanowisku B26a w strefie Print City Allianz .

 

Historia obecności firmy PC Print na targach Packaging Innovations sięga już kilku lat. Jednym z głównych tematów jakie poruszmy podczas tegorocznych targów będą innowacyjne rozwiązania w zakresie zrównoważonych i cyfrowych koncepcji uszlachetniania opakowań. Zrównoważony rozwój jest integralną częścią naszego działania, w którym dbałość o środowisko łączy się z efektywnością ekonomiczną. Naszym celem jest opracowywanie zrównoważonych rozwiązań w zakresie uszlachetniania opakowań tak by zaspokoić zapotrzebowanie klientów na  dekoracje opakowań optymalnych dla środowiska, które jednocześnie nie tracą nic pod względem ich atrakcyjności.

Równolegle ze wzrostem znaczenia zrównoważonego rozwoju, wzrasta znaczenie digitalizacji. Na targach nasi przedstawiciele opowiedzą o nowatorskim urządzeniu DM-SMARTLINER, polegającym na transferze metalizacji na toner, które uzupełni obszar rozwiązań oferowanych na rynku. Transfer metalizacji w procesie druku cyfrowego dzięki urządzeniom KURZ wprowadza jakość dekoracji na wyższy poziom.  

 

Podczas targów zaprezentujemy nasze pełne portfolio produktowe m.in.: 

Materiały do dekoracji opakowań - metalizowane, dyfrakcyjne, pigmentowe, termotransferowe, do zastosowań dla przemysłu graficznego, do aplikacji na tworzywach sztucznych;
Grawerowane matryce mosiężne do tłoczenia folią na gorąco, tłoczenia z przetłoczeniem, w tym matryce strukturalne;
Digital Metal® - technologia pozwalająca uzyskać efekt metalizacji oraz wysokiego wybłyszczenia w połączeniu z drukiem cyfrowym;
FoilConnect® - oprogramowanie optymalizujące koszty zamawianych materiałów;
Akademia PCPrint - szkolenia produktowe i techniczne, ogólne i spersonalizowane, wsparcie z zakresu optymalizacji kosztów produkcji i właściwego doboru dekoracji oraz narzędzi;
Nowe technologie: Spatial FX, Trustconcept®, Distorun®, Metallic Doming, Inline Foiling®.

Dzięki bogatemu portfolio produktowemu możemy Państwu zaoferować wiele metod uszlachetniania produktów jak również koncepcji wzmocnienia wizerunku.

 

Targi odbędą się w dniach 15-16 września w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI.
Odwiedzający otrzymają bezpłatny bilet wstępu po rejestracji na stronie: → REJESTRACJA

 

Wraz z nami uczestnikami strefy Print City będą:
Merck (pigmenty funkcjonalne, w tym opalizujące), WEILBURGER Graphics (lakiery,kleje i farby fleksograficzne) oraz Zeller + Gmelin (farby i lakiery UV).

 

Odwiedź nasze stoisko D26a i zwiększ swoje kompetencje w zakresie zrównoważonego rozwoju.

W przypadku chęci spotkania w konkretnym terminie prosimy o przesłanie informacji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Do zobaczenia na targach!