Historia firmy PC Print to historia sukcesu polskiej przedsiębiorczości oraz techniki kreatywnego rozwiązywania problemów w czasach kiedy rozwój poligrafii w dużym stopniu był utrudniony przez ograniczony dostęp do najnowszych technologii.

Początkowo firma zatrudniająca kilka osób z biegiem lat stała się liderem na rynku w dziedzinie szeroko pojętej technologii dekoracji folią.
Od samego początku PC Print postawił na rozwój organiczny w oparciu o Managerów Produktów i Inżynierów Serwisu.
Filozofią firmy stało się wspieranie firm poprzez doradztwo, dobór odpowiedniej technologii, wybór narzędzi i materiałów w celu uzyskania niepowtarzalnego efektu dekoracji.

Obecnie dzięki bogatemu produktowemu portfolio PC Print oferuje wiele metod uszlachetniania produktów, jak również koncepcji wzmocnienia wizerunku marki dając możliwość wyboru najciekawszej, a jednocześnie najbardziej ekonomicznej.

25- lecie współpracy jak każdy jubileusz jest czasem podsumowania dotychczasowych osiągnięć i wyznaczania kolejnych celów. Ocena dotychczasowych przedsięwzięć jest dowodem na to, że firma PC Print osiągnęła zamierzone cele. Stabilna pozycja na rynku to owoc konsekwentnie realizowanej strategii natomiast tytuł lidera zobowiązuje do stałego wprowadzania coraz to bardziej innowacyjnych rozwiązań w dekoracji, które dotrzymają kroku stale rosnącym potrzebom klientów.

Okazją do świętowania sukcesów firmy będą organizowane przez cały 2018 rok rożnego rodzaju wydarzenia, eventy, seminaria oraz konferencje.
Już podczas kwietniowych targów Packaging Innovations 2018 firma jako współorganizator konferencji Label Innovations zaprezentuje najnowsze rozwiązania skierowane na rynek etykiet i opakowań.
Będziemy również obecni podczas konferencji Packaging [R]evolution.
Każdego dnia targowego będą również prowadzone przez ekspertów PC Print prezentacje oraz szkolenia.