W tym roku targi Labelexpo po raz ostatni odbędą się w Brukseli. W dniach 11-14 września wystawcy z całego świata będą prezentować swoje najnowsze rozwiązania i najlepsze produkty. Na stoisku firmy Leonhard Kurz jak zawsze zobaczyć będzie można propozycje najbardziej nowoczesnych technologii i porozmawiać o trendach przyszłości w zakresie zdobienia powierzchni.

Podczas targów Kurz zaprezentuje między innymi:

✔️Innowacyjną serię etykiet kosmetycznych.
✔️Genialne i przyciągające wzrok wzory TRUSTSEAL® SFX oraz soczewki z zaskakującym efektem 3D.
✔️Możliwości modułu do transferu na zimno DISTORUN®, który zapewnia wyższą wydajność i realizację projektów zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.
✔️Nowe rozwiązanie - cyfrowy paszport produktu.

 


 

Pod hasłem Thermal Transfer (R)Evolution Kurz przedstawi na Labelexpo swoje produkty związane z etykietowaniem produktów i opakowań w celu zapewnienia płynnej komunikacji w łańcuchu dostaw. Pokaże także możliwość idealnej integracji etykietowania z wyglądem marki dzięki wyjątkowym efektom kolorystycznym i pięknej metalizacji. To wszystko w połączeniu z rewolucyjnymi rozwiązaniami, które integrują system znakowania produktów z elementami zabezpieczającymi – niemal niemożliwymi do podrobienia.

Ważne wydarzenia, jakie zaplanowano na ten czas to:

Konferencja prasowa z Michaelem Aumannem o imponujących innowacjach i przełomowych trendach w świecie zdobienia powierzchni - 12 września w godzinach 11.15 – 11.45.
Ekskluzywne wydarzenie, podczas którego w godzinach 17-19.00 eksperci z firmy KURZ zaprezentuję proces zdobienia za pomocą TRUSTSEAL® SFX na maszynie hybrydowej Mark Andy Digital Series HD na stoisku 4C45.
Spotkanie ze Stéphane Royère, który opowie na temat najnowszych TECHNIK ZDOBIEŃ ETYKIET WINA - 14 września od 12.40 – 13.05.
 

Pod hasłem „Engineering the future of Embellishment” wraz ze spółkami zależnymi firmy - takimi jak Steinemann DPE, H + M, SCRIBOS i MPRINT - zapraszamy na stoisko firmy Leonhard Kurz podczas Labelexpo 2023 – Hala 4/B61 + C61.

Skontaktuj się z nami