O firmie

KIM JESTEŚMY

Nasza firma od 25 lat reprezentuje firmę Leonhard Kurz Stiftung & Co. KG, która jest światowym liderem w dziedzinie szeroko pojętej technologii dekoracji folią. Dzięki bogatemu  produktowemu portfolio możemy Państwu zaoferować wiele metod uszlachetniania produktów, jak również koncepcji wzmocnienia wizerunku marki dając możliwość wyboru najciekawszej, a jednocześnie najbardziej ekonomicznej. Oferowane przez nas produkty znajdują zastosowanie w branżach: poligraficznej, przetwórstwa tworzyw sztucznych w tym: opakowań kosmetycznych, RTV / AGD, motoryzacyjnej, elektroniki użytkowej, meblowej, branży tekstylnej i wielu innych. Poza wysokiej jakości produktem naszym partnerom biznesowym zapewniamy wsparcie i doradztwo techniczne. Naszą filozofią jest wspieranie firm przez dobór odpowiedniej technologii, wybór narzędzi i materiałów aż po uzyskanie niepowtarzalnego efektu dekoracji dzięki użyciu folii firmy L. Kurz.

Czytaj więcej

NASZA MISJA

 

Misją PC Print jest być cenioną i profesjonalną firmą, która dzięki wieloletniej współpracy z firmą L. Kurz i  ciągłemu poszerzaniu swojej wiedzy i doświadczenia jest w stanie dostarczać swoim klientom innowacyjne i kompleksowe rozwiązania najwyższej jakości. Tę pozycję osiągamy, dostarczając naszym partnerom biznesowym rozwiązania dostosowane do ich potrzeb od strony technologicznej, procesowej oraz kosztowej. 

Czytaj więcej

PARTNERZY

Nasi Partnerzy to światowi liderzy z wieloletnim doświadczeniem gwarantujący, że oferowane przez nas rozwiązania z zakresu szeroko pojętej dekoracji i uszlachetniania powierzchni opakowań oraz finalnych produktów są najwyższej jakości.

Czytaj więcej

OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAŻY

Ogólne Warunki Sprzedaży firmy PC Print.

Czytaj więcej