Benefity

Gwarancja Najwyższej Jakości

Wszystkie oferowane przez nas produkty firmy Leonhard Kurz są potwierdzone Gwarancją Najwyższej Jakości. Tę jakość potwierdza szerokie grono naszych Klientów reprezentujących w zasadzie każdą branżę. Folie nie zawierają metali ciężkich, a większość ma Certfikaty ISEGA dopuszczające je do użycia przy dekoracji opakowań spożywczych.

Czytaj więcej

Wsparcie Techniczne

Wsparcie Techniczne to rozwiązanie dedykowane dla technologów, operatorów oraz wszystkich osób odpowiedzialnych za technologiczną stronę realizacji zlecenia. Wsparcie techniczne dedykujemy również wszystkim, którzy planują wzbogacić swoją aktualną wiedzę o najnowszą wiedze techniczną z zakresu uszlachetniania powierzchni.

Czytaj więcej

Serwis przy Maszynie

W ramach serwisu przy maszynie oferujemy profesjonalne wsparcie przy maszynie podczas realizacji zleceń na produkcji. To rozwiązanie skierowane do wszystkich, którzy potrzebują doraźnego bądź długofalowego wsparcia serwisowego przy realizacji biegnących projektów. Serwis obejmuje obecność naszych wykwalifikowanych specjalistów w siedzibie Klienta i polega przede wszystkim na praktycznej analizie sytuacji, identyfikacji problemu oraz rekomendacji właściwego rozwiązania.

Czytaj więcej

Szkolenia i Doradztwo

Oferujemy zarówno szkolenia indywidualne jak i zespołowe dla firm oraz osób zainteresowanych tematyką dekoracji metodami tłoczenia na gorąco, transferu na zimno oraz nowych technologii. Oferujemy zarówno szkolenia spersonalizowane dedykowane i przygotowywane specjalnie pod potrzeby naszych Klientów jak również szkolenia ogólne.

Czytaj więcej

Nowości

Wyróżniamy się na rynku ofertą wzbogaconą o nowe technologie w tym: Digital Metal® czyli uszlachetnianie i uzyskiwanie efektu metalizacji na drukach cyfrowych, InLine Foiling® będący rewolucyjną metodą dekoracji folią z jej wielobarwnym pantonowym zadrukiem tub, słoików i opakowań szklanych, 3DHS® czyli opatentowany proces uszlachetniania detali z tworzyw sztucznych, których geometria nie pozwalała do tej pory na to aby dekoracja mogła się odbyć tradycyjną metodą hot stampingu oraz unikalne rozwiązanie PolyTC®.

Czytaj więcej

Wszystko z Jednej Ręki

Kompleksowe rozwiązania. Poza folią oferujemy również grawerowane matryce mosiężne, matryce stalowe  oraz matryce, koła, walce i płyty silikonowe, materiały pomocnicze oraz maszyny do  tłoczenia na gorąco elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu opakowań kosmetycznych, Auto/Moto, AGD oraz maszyny do dekoracji elementów wykonanych z materiałów drewnianych i drewnopodobnych stosowanych w przemyśle meblowym. Nadążając za niezwykłym rozwojem technologii druku cyfrowego mamy w ofercie unikalny system do  uszlachetniania  druków cyfrowych foliami metalizowanymi i dyfrakcyjnymi . Dajemy wsparcie techniczne i technologiczne przed, w trakcie oraz po zakończonym wdrożeniu projektu. Klientom śledzącym trendy rynkowe oferujemy pakiet rozwiązań  z zakresu Brand Enhancement.

Czytaj więcej

Akademia PC Print

Szkolimy z Pasją. W naszej Akademii szkolimy z zakresu dekoracji powierzchni z wykorzystaniem wszystkich oferowanych technologii w tym najpopularniejszych technik tłoczenia na gorąco oraz transferu folii na zimno. Szkolenia są dostosowane do potrzeb klientów, a ich tematyka uzależniona od branży w jakiej dana firma działa. Oferujemy szkolenia dla wszystkich firm już wykorzystujących bądź planujących wykorzystanie w przyszłości oferowane przez nas techniki uszlachetniania powierzchni. Oferujemy również szkolenia dla projektantów, którzy są zaangażowani w proces kreacji wyglądu produktu. Spotkania z właścicielami marek inspirują do stawiania wyzwań projektantom i umożliwiają  działom marketingu kreowanie nowych strategii w oparciu o oferowane przez nas rozwiązania.

Czytaj więcej