WYDARZENIA

PACKAGING REVOLUTION 2018

27 września firma PC Print wzięła udział w konferencji
Packaging Revolution. Wydarzenie zostało poświęcone najnowszym rozwiązaniom ze świata opakowań dedykowanych branży kosmetycznej.

Czytaj więcej

KONKURS NA OKŁADKĘ KSIĄŻKI

Zapraszamy do udziału w konkursie na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch.

Olbrzymie zainteresowanie jakim cieszył się ubiegłoroczny konkurs na projekt okładki książki uszlachetnionej w technologii 3D Touch jest jednym z powodów, dla którego ogłoszono 2 edycję konkursu. Celem konkursu jest promocja nowoczesnego projektowania okładek książek, a także innowacyjnych możliwości w zakresie uszlachetniania.

 

Czytaj więcej

25 LAT RAZEM


W tym roku PC Print obchodzi jubileusz 25-lecia współpracy z firmą Leonhard Kurz.
Okazją do świętowania sukcesów firmy będą organizowane przez cały 2018 rok rożnego rodzaju wydarzenia, eventy, seminaria oraz konferencje.

Czytaj więcej

SZKOLENIA W RAMACH AKADEMII PC PRINT

Szanowni Państwo,

 

Miło nam poinformować, że firma PC Print rozpoczęła serię szkoleń, które mają na celu popularyzację i podnoszenie kwalifikacji z zakresu wiedzy na temat sztuki uszlachetniania powierzchni. Szkolenia są realizowane w ramach Akademii PC Print.

Dla wszystkich zainteresowanych tematyką szkoleń oraz warsztatów organizowanych przez PC Print w ramach Akademii PC Print zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej