WYDARZENIA

CZY PRZESTRZEŃ MOŻE BYĆ PŁASKA?

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie!

Marcin Suchocki, Dyrektor Handlowy w firmie PC Print, gościem NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA!

Czytaj więcej

MEET & GREET W POLSCE


Czy jesteś gotowy, aby zostać pionierem w dziedzinie dekorowanych urządzeń AGD przyszłości?
Dowiedz się więcej o dekoracji w formie wtryskowej In-Mold Decoration (IMD) podczas organizowanego przez PC PRINT spotkania Meet & Greet.

Czytaj więcej

SZKOLENIE - DistoRun® - Trendy Eco – Oszczędności - Nowoczesność

Szanowni Państwo, 

Mamy przyjemność zaprosić na wyjątkowe wydarzenie poświęcone najnowszym trendom, związanym z technologią cold stampingu w obszarze druku flexograficznego i prezentację innowacyjnych rozwiązań, które nie tylko gwarantują wyjątkowość etykiet ale wpływają korzystnie na środowisko i przynoszą oszczędności w procesie tłoczenia na zimno. 

Czytaj więcej

KONGRES ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE 2023

Jako współorganizatorzy Kongresu Etykiety Samoprzylepne, który odbędzie się w Kołobrzegu w dniach 1-2 czerwca 2023 roku chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Kongres Etykiety Samoprzylepne stanowi znakomitą okazję do spotkania i wymiany doświadczeń dla wszystkich profesjonalistów z branży. Pragniemy zaprezentować nasze innowacyjne rozwiązania, które doskonale wpisują się w zasady zrównoważonego rozwoju. 

Czytaj więcej

ADMINISTRACYJNA ZMIANA NUMERU BUDYNKU SIEDZIBY PC PRINT

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w wyniku porządkowania przez Urząd Miasta kolejności numerów przy ulicy Białoborskiej, w dniu 1 września 2023 zmienił się numer budynku, w którym znajduje się siedziba firmy PC Print.

Wszystkie inne dane adresowe oraz lokalizacja pozostają bez zmian.

Czytaj więcej

PACKAGING REVOLUTION 2018

27 września firma PC Print wzięła udział w konferencji
Packaging Revolution. Wydarzenie zostało poświęcone najnowszym rozwiązaniom ze świata opakowań dedykowanych branży kosmetycznej.

Czytaj więcej

KONKURS NA OKŁADKĘ KSIĄŻKI

Zapraszamy do udziału w konkursie na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch.

Olbrzymie zainteresowanie jakim cieszył się ubiegłoroczny konkurs na projekt okładki książki uszlachetnionej w technologii 3D Touch jest jednym z powodów, dla którego ogłoszono 2 edycję konkursu. Celem konkursu jest promocja nowoczesnego projektowania okładek książek, a także innowacyjnych możliwości w zakresie uszlachetniania.

 

Czytaj więcej

WESOŁYCH ŚWIĄT

Z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku, pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę naszym Klientom i Współpracownikom.

Niech Nowy Rok przyniesie Państwu tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem.

Czytaj więcej

LABEL WEEKS

Tego lata producenci etykiet mają szansę zapoznać się z trendami i innowacyjnymi technologiami podczas organizowanego przez firmę KURZ LABEL WEEKS. Wydarzenie w postaci zbliżonej do współczesnych targów odbędzie się w dniach 20.06- 28.10.2022 r. w siedzibie firmy KURZ w Fürth, w Niemczech.

Czytaj więcej