TARGI

PACKAGING INNOVATIONS 2019

Historia obecności firmy PC Print na targach Packaging Innovations sięga już kilku lat.
Jak co roku podczas targów zaprezentujemy innowacyjne rozwiązania z dziedziny dekoracji opakowań. Już dziś zapraszamy do odwiedzenia stoisk B14 (hala zielona) oraz D9b (hala niebieska).

Czekamy na Państwa wizytę!

Czytaj więcej

PACKAGING INNOVATIONS 2018

W dniach 17-18 kwietnia 2018 firma PC Print weźmie udział w targach Packaging Innovations organizowanych w Warszawie. Na stoisku firmy zostaną zaprezentowane wszystkie nowości związane z uszlachetnianiem opakowań.
W tym: folie do Hot Stampingu oraz Cold Stampingu, Oprogramowanie FoilConnect®, Spatial FX, Trustconcept®, DIGITAL METAL®, DistoRun, Metalic Doming, InLine Foiling.

Czytaj więcej

LEONHARD KURZ NA LABELEXPO 2017

Szanowni Państwo,

Targi LABELEXPO 2017 dobiegły końca.
Tegoroczna edycja obfitowała w liczne nowości w ofercie firmy
LEONHARD KURZ.

Czytaj więcej

PO TARGACH PACKAGING INNOVATIONS 2017

Szanowni Państwo,

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów Packaging Innovations 2017.
Przedstawiona przez nas oferta rozwiązań dla rynku opakowań spotkała się z Państwa dużym zainteresowaniem. 

Czytaj więcej

PACKAGING INNOVATIONS 2017

Firma PC Print na targach Packaging Innovations 2017.

 

W dniach 4-5 kwietnia 2017 firma PC Print weźmie udział w targach Packaging Innovations organizowanych w Warszawie. Na stoisku firmy zostaną zaprezentowane wszystkie nowości związane z uszlachetnianiem opakowań.
W tym: folie do Hot Stampingu oraz Cold Stampingu, DIGITAL METAL®, DistoRun, Metalic Doming, InLine Foiling, Brand Enhancement.

Czytaj więcej

PACKAGING INNOVATIONS 2016

Firma PC Print na targach Packaging Innovations 2016 największej tego typu imprezie w Europie Środkowo-Wschodniej.

W dniach 12-13 kwietnia 2016 firma PC Print wzięła udział w targach Packaging Innovations organizowanych w Warszawie. Na stoisku firmy zostały zaprezentowane wszystkie nowości związane z uszlachetnianiem opakowań. Podczas targów firma PC Print jako prelegent wzięła udział w konferencji poświęconej innowacjom w branży dekoracji opakowań i etykiet.

 

 

 

Czytaj więcej

DRUPA 2016

Firma Kurz na targach Drupa 2016. W dniach 31 maja – 10 czerwca odbyła się najważniejsza na świecie specjalistyczna impreza wystawiennicza dla przemysłu poligraficznego i papierniczego. Targi Drupa kierowane są do wszystkich, którzy poszukują informacji z obszaru przygotowania, produkcji, przerobu papieru oraz druku, jak również najnowszych produktów, technologii i zastosowań. Firma Kurz była obecna na tych targach. 

 

Czytaj więcej

K 2016

Szanowni Państwo,

 

Pragniemy podziękować za odwiedzenie stoiska naszego partnera Leonhard Kurz podczas targów K, które odbyły się w dniach 19-26.10.2016 w Dusseldorfie, za duże zainteresowanie, ciepłe słowa oraz chęć współpracy z naszą firmą. Wierzymy, że zaprezentowane rozwiązania i produkty sprostają Państwa oczekiwaniom. Poniżej  krótka prezentacja oferty Leonhard Kurz z targów K.

 

 KURZ na Targach K 2016

 

 W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji

 

Czytaj więcej