W tym roku w dniach od 28 maja do 7 czerwca 2024 roku w Düsseldorfie pod hasłem "Tworzymy przyszłość" odbędą się po raz kolejny wiodące na świecie targi branży poligraficznej i papierniczej. Co cztery lata targi Drupa gromadzą wszystkie największe firmy i najbardziej znaczące nazwiska w branży poligraficznej.

 

Ponad 1800 wystawców, przełomowe innowacje i mnóstwo okazji do nawiązania wartościowych branżowych kontaktów – w jednym miejscu.

Podczas targów firma PC Print zaprezentuje najnowocześniejsze rozwiązania z portfolio L.KURZ na stoisku w hali 3 (E71-1 + E71-2); dla odwiedzających przygotowanych będzie kilka atrakcji.

W tym roku naszym hasłem przewodnim „Przemyśl, co jest możliwe", zaprezentowane rozwiązania zostaną podzielone na pięć obszarów tematycznych:

"Kreatywność i technologia"

”Pragnienie i budżet"

"Wirtualność i rzeczywistość"

"Bezpieczeństwo i styl"

"Design i zrównoważony rozwój"

Podczas targów w spektakularny sposób zostanie zaprezentowana idea, która zakłada, że dwa pozornie sprzeczne czynniki można połączyć, aby uzyskać zupełnie nowe możliwości.

"Myślenie nieszablonowe i ponowne przemyślenie tego, co jest możliwe, jest warunkiem wstępnym długoterminowego sukcesu. Nie możemy stać w miejscu i polegać na udanych koncepcjach z przeszłości. Uważamy, że sprawdzanie siebie we wszystkich obszarach jest zdrowe i niezbędne. Jesteśmy dumni, że możemy wykorzystać tę mentalność, aby przenieść możliwości zdobienia na wyższy poziom" - wyjaśnia Markus Hoffmann, starszy wiceprezes wykonawczy ds. produktów przemysłowych i zastosowań w firmie KURZ.

 

LEONHARD KURZ – jedyny Platynowy Partner targów DRUPA 2024.

 

 

Zapraszamy na targi DRUPA 2024!

28 maja do 7 czerwca 2024 r. w Düsseldorfie

Hala 3, stoisko E71-1 + E71-2

 

Zarezerwuj wyjątkową wycieczkę VIP i odkryj nasze unikalne produkty.