Jako współorganizatorzy Kongresu Etykiety Samoprzylepne, który odbędzie się w Kołobrzegu w dniach 1-2 czerwca 2023 roku chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Kongres Etykiety Samoprzylepne stanowi znakomitą okazję do spotkania i wymiany doświadczeń dla wszystkich profesjonalistów z branży. Pragniemy zaprezentować nasze innowacyjne rozwiązania, które doskonale wpisują się w zasady zrównoważonego rozwoju. W tym roku przedstawimy Państwu nasze spojrzenie na temat zrównoważonego rozwoju w obszarze uszlachetniania etykiet. Zaprezentujemy również rozwiązania, które skutecznie i bez dodatkowych kosztów przybliżą Was do celów zrównoważonego rozwoju.

W dzisiejszych czasach staje się coraz bardziej istotne poszukiwanie rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Proces transferu na zimno stanowi jedno z takich rozwiązań, pozwalając na przenoszenie wzorów i grafik na różne powierzchnie bez konieczności stosowania wysokich temperatur. Nie tylko jest to bardziej energooszczędne rozwiązanie, ale również bardziej przyjazne dla ekosystemu.

W dniu 01.06.2023 o godzinie 16:05, w ramach tego wydarzenia odbędzie się nasza prezentacja Jak dekoracja w procesie transferu na zimno rola-rola może spełniać wymagania zrównoważonego rozwoju?

Dążymy do minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Wykorzystujemy ekologiczne materiały oraz energooszczędne metody produkcji. Chcemy pokazać, że dbałość o środowisko może i powinna iść w parze z doskonałą jakością i estetyką. Przedstawimy Państwu nasze najnowsze technologie i procesy, które umożliwiają uszlachetnianie druku w zgodzie z działaniami ekologicznymi.

Podczas naszego spotkania zaprezentujemy jakie konkretnie rozwiązania w naszej ofercie wypełniają cele zrównoważonego rozwoju. Przedstawimy również praktyczne przykłady zastosowania   w różnych dziedzinach i ich wpływ na środowisko.

Na zakończenie prezentacji przewidziany będzie czas na dyskusję i pytania, abyśmy mogli zgłębić temat oraz wymienić się opiniami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników kongresu na naszą prezentację. Będzie to doskonała okazja do zdobycia nowej wiedzy i inspiracji.

Do zobaczenia na kongresie!

Skontaktuj się z nami