Odbywające się co 4 lata największe targi przemysłu tworzywowego są miejscem gdzie L. Kurz od lat oferuje swoje rozwiązania.
Pod hasłem „Make every product unique”, KURZ wyznacza trendy w uszlachetnianiu powierzchni tworzywowych, które powszechnie wykorzystywane są w branży motoryzacyjnej, AGD, elektroniki użytkowej oraz przemyśle kosmetycznym.

Tegoroczne targi K z L.Kurz obfitować będą w prezentacje rozwiązań na żywo.


 

PRZEMYSŁ AUTO-MOTO


Na stoisku A19 w hali 5 będzie można zapoznać się z rozwiązaniem łączącym estetykę i funkcjonalność. Zaprezentowana będzie dekoracja folią bezpośrednio na osłonie chłodnicy samochodowej. Folie tego typu charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na ścieranie, zarysowania i wpływ zewnętrznych czynników atmosferycznych. Występują w szerokiej gamie kolorystycznej.

AGD

Zastępowanie przełączników mechanicznych i przycisków elementami dotykowymi jest stałym trendem w branży AGD. Nowe trendy w projektowaniu oraz efektywność kosztowa są obowiązkowymi wymogami dla branży. Dzięki zastosowaniu czujników dotykowych firmy PolyIC komponenty stają się przyjazne użytkownikowi a ich obsługa prosta. Czujniki są w pełni zintegrowane z częścią z tworzywa sztucznego za pomocą technologii funkcjonalnego łączenia folii.

PRZEMYSŁ KOSMETYCZNY


DiF Digital Inline Foiling- NOWOŚĆ ! cyfrowa technologia dekoracji tub plastikowych znana wcześniej na naszym rynku w odsłonie analogowej.
Dzięki tej metodzie możliwe jest uzyskanie wielokolorowych efektów, intensywnych kolorów, nazw lub numerów seryjnych. Innowacyjna technologia uszlachetniania powierzchni została opracowana i wdrożona przez firmę Kurz wspólnie z firmą ISIMAT.


Podczas targów firma Leonhard Kurz zaprezentuje kolejne, przełomowe rozwiązania, które wyznaczą trendy w rozwoju branży tworzyw sztucznych!!!

LEONHARD KURZ, Hala5, A19 / E09.

Czekamy na Państwa wizytę!