Historia obecności firmy PC Print na targach Packaging Innovations sięga już kilku lat.Tegoroczne uczestnictwo w wydarzeniu będzie miało wyjątkowy charakter z uwagi na jubileusz 25-lecia współpracy firmy PC Print z firmą Leonhard Kurz. Firma będąca w Polsce przedstawicielem niemieckiego lidera w produkcji najwyższej jakości folii do hot oraz cold stampingu podczas targów zaprezentuje innowacyjne rozwiązania w dekoracji opakowań.

Najważniejszą premierą targową będzie innowacyjne rozwiązanie TRUSTCONCEPT® polegające na połączeniu świata rzeczywistego ze światem wirtualnym. TRUSTCONCEPT® to zintegrowanie produktu TRUSTSEAL® (technologia produkcji folii do zabezpieczeń) z produktem TRUSTCODE® oprogramowaniem korzystającym z urządzeń mobilnych do ochrony marki i komunikacji marketingowej. Absolutną nowością jest Virtual Reality TRUSTCONCEPT®, czyli urządzenie pozwalające na spacer po wirtualnym świecie TRUSTCONCEPT®. Urządzenie Virtual Reality TRUSTCONCEPT® będzie dostępne na stoisku numer B18 w hali zielonej.

Jedną z nowości prezentowanych przez firmę PC Print będzie oprogramowanie FOILCONNECT®, umożliwiające w pełni efektywną kalkulację ilości używanej do produkcji folii do hot stampingu w układzie arkuszowym. FOILCONNECT® to szybka, bezpieczna i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca obliczyć optymalny wolumen folii niezbędny do wykorzystania przy realizacji danej pracy. To rewolucyjne oprogramowanie umożliwia skrócenie czasu rozruchu co bezpośrednio przekłada się na proces produkcji, który staje się szybszy, bardziej zrównoważony i wygodniejszy.

Nie zabraknie również unikalnej metody uszlachetniania druków cyfrowych DIGITAL METAL® . Uzyskanie efektu metalizacji wybranych motywów wraz z możliwością zadruku zaaplikowanej folii zarówno metodą cyfrową jak i konwencjonalną pozwala osiągnąć niezwykle dekoracyjne efekty druku.

Podczas targów PC Print zaprezentuje kolejne, przełomowe rozwiązania, które wyznaczą trendy w rozwoju całej branży opakowaniowej.

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia stoisk B18 (hala zielona) oraz E10a (hala niebieska) w ramach pawilonu Print City.

Spójrz w przyszłość i odwiedź nasze stoisko na targach Packaging Innovations 2018 w Warszawie.

W przypadku chęci spotkania w konkretnym terminie prosimy o przesłanie informacji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czekamy na Państwa wizytę!